امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

حضور 3700 طلبه از استان فارس در شهر قم شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵:۵۲


حضور 3700 طلبه از استان فارس در شهر قم تعداد بازدید: ۳۴۹

‌ حجت الاسلام کشاورز، تعداد طلاب شیرازی مقیم قم را 3700 نفر دانست و گفت: ما در استان بیش از 5000 روستای داریم که بایستی از این تعداد طلبه در این روستاها بهره گرفت و در امور تبلیغی آنها را دخالت داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شیراز روز پنجشنبه 23 آذر 96 در دفتر مجمع نمایندگان طلاب فارس با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات برگزار شد.

 

حجت الاسلام مختار کشاورز، عضو هیأت امنای مجمع نمایندگان طلاب فارس در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم گویی از طلاب و فضلای شیرازی و تبریک اعیاد ربیع و سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم به برخی از مشکلات مجمع نمایندگان طلاب شیراز اشاره کرد.

 

وی اظهار داشت: دفتر مجمع نمایندگان طلاب شیرازی برای اینکه فعالیت بیشتری داشته باشد نیاز به همکاری طلاب این استان دارد.

 

این نماینده طلاب ادامه داد: طلاب و فضلای شیرازی می توانند برای برگزاری جلسات خود از دفتر مجمع نمایندگان طلاب فارس استفاده کنند و این دفتر برای تمامی طلاب فارس مهیا شده است و مربوط به منطقه خاصی از استان فارس نیست.

 

 حجت الاسلام کشاورز با بیان اینکه طلاب بایستی در اداره این مکان یاری رسان باشند، گفت: طلاب بایستی نظریات خود را ارئه کنند و اگر پیشنهادی دارند برای هر چه بهتر شدن فعالیت های دفتر مجمع نمایندگان فارس به ما برسانند.

 

وی با بیان اینکه با توجه به تعداد طلاب استان فارس دفتر مجمع نمایندگان فارس برای برگزاری جلسات استانی فضا محدود است، ابراز کرد: مکان دیگری برای مجمع نمایندگان فارس وجود دارد که می توان با فروش این مکان و کمی هزینه بیشتر آن را خریداری کنیم تا مشکل کمبود جا برای جلسات استانی برطرف شود.

 

حجت الاسلام کشاورز، تعداد طلاب شیرازی مقیم قم را 3700 نفر دانست و گفت: ما در استان بیش از 5000 روستای داریم که بایستی از این تعداد طلبه در این روستاها بهره گرفت و در امور تبلیغی آنها را دخالت داد.

 

وی با بیان اینکه طلاب شیرازی در هر زمینه ای دارای استعداد هستند، اظهار داشت: توقع ما از طلاب محترم استان فارس این است که ما را یاری کنند که در دفتر مجمع طلاب فارس جهشی ایجاد شود تا شاهد فعالیت های بیشتری باشیم.